Sekcja Prasowa - Policja Dolnośląska

Sekcja Prasowa

Sekcja Prasowa

Data publikacji 01.01.2020

Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu

aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak

e-mail: rzecznik.kwp@wr.policja.gov.pl

telefon: 608 023 033

Oficerowie prasowi:

  • podkomisarz Przemysław Ratajczyk
  • aspirat sztabowy Monika Kaleta
  • aspirant Aleksandra Pieprzycka
  • młodszy aspirant Paweł Noga
  • p.o. starszy aspirant Łukasz Porębski

Policjanci Sekcji Prasowej odpowiadają wyłącznie na korespondencję przesłaną przez dziennikarzy. Korespondencja powinna zawierać imię i nazwisko dziennikarza, redakcję i numer telefonu. Pozostałe listy przekazywane są do odpowiednich komórek organizacyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji.

Informacji dziennikarzom udzielamy w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.30.

Pod numerem telefonu 608 023 033 dyżurujemy w dni powszednie od godziny 15.30 do 20.00, natomiast w soboty, niedziele i dni świąteczne od godziny 10.00 do 12.00. Osoba odbierająca ten telefon odpowie na Państwa pytania TYLKO I WYŁĄCZNIE dotyczące bieżących wydarzeń. W szczególnych sytuacjach jesteśmy dostępni pod dyżurnym numerem telefonu komórkowego.

Uwaga! Wykorzystanie w całości lub w części zawartych w serwisie tekstów oraz materiałów zdjęciowych, filmowych i dźwiękowych wymaga podania źródła.

Informacji na temat bieżących spraw realizowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe Policji udzielają właściwi oficerowie prasowi.
 

Wykaz oficerów prasowych garnizonu dolnośląskiego znajduje się na podstronie "Sekcja Prasowa" w zakładce "Oficerowie Prasowi Komend Miejskich i Powiatowych na Dolnym Śląsku".

Powrót na górę strony