Ta strona używa plików cookie!
close

Informacji dziennikarzom udzielamy w dni robocze w godz. 08.00 - 15.30.

 

Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu

asp. szt. Paweł Petrykowski

rzecznik.kwp@wr.policja.gov.pl

SEKRETARIAT: (71) 340 43 92

 

Sekcja Prasowa odpowiada wyłącznie na korespondencję przesłaną przez dziennikarzy. Korespondencja powinna zawierać imię i nazwisko dziennikarza, redakcję i numer telefonu.

Pozostałe listy przekazywane są do odpowiednich komórek organizacyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji.

Oficerowie prasowi:
 

  • nadkom. Krzysztof Zaporowski
  • kom. Kamil Rynkiewicz
  • asp. szt.  Wojciech Jabłoński
  • st. asp. Monika Kaleta

W dni robocze od godziny 15.30 do 20.00, w soboty, niedziele i dni świąteczne od 10.00 do 12.00 dyżurujemy pod numerem telefonu komórkowego: 608 023 033. Osoba odbierająca ten telefon odpowie na Państwa pytania TYLKO I WYŁĄCZNIE dotyczące bieżących wydarzeń.

W szczególnych sytuacjach jesteśmy dostępni pod dyżurnym numerem telefonu komórkowego.

Kontakt w sprawach merytorycznych i technicznych, dotyczących zamieszczonych na stronie internetowej KWP Wrocław komunikatów prasowych i z nimi związanych zdjęć oraz filmów:

  • Agnieszka Rafalska - Pietras (Redaktor Serwisu Internetowego) - (71) 340 48 36
  • Łukasz Żukowski

 

Uwaga!
Wykorzystanie w całości lub w części zawartych w serwisie tekstów oraz materiałów zdjęciowych, filmowych i dźwiękowych wymaga podania źródła.

 

Zapraszamy !!!
 
Informacji na temat bieżących spraw realizowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe Policji udzielają właściwi oficerowie prasowi.
 
UWAGA!!!
Od 9 maja 2018 roku w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu rozpoczął swoją działalność Zespół Komunikacji Społecznej. Na stanowisko oficera prasowego Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu  powołany został asp. szt. Łukasz Dutkowiak. Zespół zajmuje się obsługą prasową bieżących zdarzeń zaistniałych na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego, a także informowaniem społeczeństwa i przedstawicieli środków masowego przekazu o wydarzeniach, realizowanych zadaniach i planowanych przedsięwzięciach wrocławskiej Policji - KONTAKT DLA DZIENNIKARZY
 
 
 

Powiązane wiadomości