Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym, który dodatkowo posiadał środki odurzające

Data dodania: 19 sierpnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Trzebnica

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zatrzymali 46 – letniego mężczyznę, który okazał się być poszukiwany listem gończym. Dodatkowo poszukiwany posiadał w mieszkaniu środki odurzające. Do zasądzonej wcześniej kary pozbawienia wolności, dojdzie mu odpowiedzialność karna za kolejne przestępstwo.

Trzebniccy dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymali 46 – latka, mieszkańca powiatu trzebnickiego, który był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełniony czyn.

Dalsze działania policjantów doprowadziły do ujawnienia środków odurzających. W trakcie przeprowadzania czynności w mieszkaniu zatrzymanego, dzielnicowi zauważyli woreczki strunowe wystające z filiżanki znajdującej się na szafce w pokoju. Jak się okazało w jednym z woreczków znajdowała się amfetamina, natomiast w drugim – marihuana. Po sprawdzeniu pomieszczeń mieszkalnych znaleziono trzeci woreczek, który schowany był w zamrażalniku lodówki. Po przebadaniu okazało się, że jest to również amfetamina.

Zebrany materiał pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów za posiadanie narkotyków.

Po zatrzymaniu 46- latek trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Dodatkowo czeka go kolejna sprawa sądowa, tym razem za przestępstwo narkotykowe. Grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP Trzebnica
mł. asp. Daria Szydłowska
tel. 694 – 438 – 826

 

Powiązane wiadomości