Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków, ponadto poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania

Data dodania: 18 kwietnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 27-latka, który posiadał w pomieszczeniach przynależnych do mieszkania środki odurzające w postaci kilograma marihuany oraz 600 sztuk tabletek ekstazy. Ponadto okazał się on poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Podejrzany usłyszał już zarzuty, a Sąd Rejonowy w Legnicy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec legniczanina.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 27- letniego mieszkańca Legnicy, który w pomieszczeniach przynależnych do mieszkania posiadał środki odurzające. Policjanci podczas sprawdzania ujawnili kilogram marihuany oraz 600 sztuk tabletek ekstazy. Ponadto podczas sprawdzenia mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że jest on poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał.

Sąd Rejonowy w Legnicy wobec 27- latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Legnicy
st. sierż. Anna Tersa

 

Galeria