Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zadbali o bezpieczeństwo 34 ulicznego Biegu Sylwestrowego w Trzebnicy

Data dodania: 2 stycznia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Trzebnica

Trzebniccy i wrocławscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Trzebnicy oraz służbami organizatora czuwali nad bezpieczeństwem uczestników 34-tego Ulicznego Biegu Sylwestrowego. W imprezie udział wzięło łącznie ponad 2000 uczestników z całej Polski i zagranicy. Wśród startujących byli również policjanci z Dolnego Śląska.

Już 34 raz odbył się w Trzebnicy Uliczny Bieg Sylwestrowy. W trosce o bezpieczeństwo uczestników biegu policjanci trzebnickiej drogówki i funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu oraz innych służb w miniony poniedziałek zabezpieczali całą trasę „34-tego Ulicznego Biegu Sylwestrowego” poprzez wystawienie posterunków regulacji ruchem na wcześniej wyznaczonych skrzyżowaniach i rondach, aby zapewnić w odpowiednim czasie zamknięcie ruchu kołowego i ruchu pieszych na wyznaczonych ulicach Trzebnicy.

Bieg odbył się ulicami w centrum miasta. Zawodnicy mieli do przebycia trasę 10 kilometrów. Wśród uczestników biegu byli również policjanci z Trzebnicy, Wrocławia, Milicza i pozostałych jednostek ościennych. Komendę Powiatową Policji w Trzebnicy reprezentował Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Artur Gajowy.

Policjanci nie odnotowali żadnych poważnych zdarzeń w trakcie zawodów.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Trzebnicy
podkom. Piotr Dwojak
tel. 694-438-826

 

Galeria