Ta strona używa plików cookie!
close

Okradał market budowlany. Został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzuty

Data dodania: 11 maja 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże elektronarzędzi z jednego z marketów budowlanych. Jego łupem padły wiertarko - wkrętarki i zszywacze. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej w Kamiennej Górze w wyniku przeprowadzonych działań ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzieże elektronarzędzi na szkodę jednego z marketów budowlanych na terenie miasta. Okazał się nim 48 - letni mieszkaniec powiatu legnickiego. Jak wynika z zebranego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego, mężczyzna ma na koncie kradzież 4 wiertarko - wkrętarek oraz 4 zszywaczy młotkowych.

Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do kamiennogórskiej komendy, gdzie następnie usłyszał dwa zarzuty dotyczące zaboru elektronarzędzi z placówki handlowej. 48 - latek przyznał się do zarzucanych mu czynów.

W chwili obecnej policjanci prowadzą czynności mające na celu odzyskanie utraconego mienia oraz ustalenie, czy zatrzymany nie ma na swoim koncie innych, podobnych czynów. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Kamiennej Górze
mł.asp. Paulina Basta
tel. 600 – 228 – 846