Ta strona używa plików cookie!
close

Postępowania administracyjne

Data dodania: 29 lipca 2015 r.

 

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

Wydział Postępowań Administracyjnych

50-040 Wrocław, ul. Podwale 31-33

 

Sekretariat Wydziału: tel. 47 871-33-51

Faks: 47 871-12-59, tel. resortowy: (871)-12-59

 

 email:   wpa@wr.policja.gov.pl

 

 

 

WAŻNE:

 

W związku ze wzrostem ilości zachorowań osób na wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) na terenie kraju Wydział Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wprowadza przyjmowanie interesantów  wyłącznie  w środy w godz. 11.00 - 14.00  w  Domu Klubowym „Śnieżka” we Wrocławiu przy ul. Plac Muzealny 16w sprawach dotyczących  wyłącznie składnia wniosków o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej  i zabezpieczenia technicznego oraz w zakresie przyjmowania broni do depozytu.

 

Powyższe ograniczenia w przyjmowaniu interesantów obowiązują do odwołania !!! 

 

 

W związku z profilaktyka rozprzestrzeniania się zakażeń koronawirusem (COVID 19),  proszę o ile jest możliwe  o ograniczanie kontaktów osobistych z pracownikami Wydziału i załatwianie spraw przez klientów Wydziału Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, drogą meilową,  korespondencyjnie  lub  telefonicznie !

 

Interesanci przyjmowani są w Wydziale Postępowań Administracyjnych KWP we Wrocławiu w budynku głównym     Komendy przy ul. Podwale 31-33 ( wejście od ul. Łąkowej) w sprawach: broni, depozytu broni, złomowania broni oraz   uzgadniania planów ochrony:

 wtorki, środy i piątki w godz. od 11:00 do godz. 14:00

 

W budynku Domu Klubowego „Śnieżka” we Wrocławiu przy Placu Muzealnym 16 (obok budynku Komendy) w sprawach broni oraz ochrony osób i mienia:

 

 wtorki, i piątki w godz. od 11:00 do 14:00 oraz w środy od godz. 11:00 do godz. 18.00

 

 

 

UWAGA:

 

W środy od godz. 11:00 do godz. 18.00  można załatwić sprawy związane ze złożeniem dokumentów lub rejestracją kolejnej jednostki broni. W przypadku osobistego odbioru dokumentów należy skontaktować się telefonicznie z osobą prowadzącą sprawę z danego rejonu celem przygotowania do wydania dokumentów. Numery telefonów kontaktowych do pracowników znajdują się w zakładce: kontakt ► postępowania administracyjne ► pozwolenie na broń

 

 

Szczegółowe informację dotyczące: pozwoleń na broń, licencji detektywa, pracowników ochrony, dopuszczenia do pracy z bronią, odbiorów magazynów broni, uzgadniania planów ochrony obiektów obowiązkowej ochrony,  zgłoszenia polowania dewizowego,  zgłoszenia rekonstrukcji historycznej oraz listy lekarzy i psychologów z rejestru KWP we Wrocławiu, znajdują się w zakładce:  porady ► postępowania administracyjne