Ta strona używa plików cookie!
close

Zraniła nożem własną matkę. Została zatrzymana przez policjantów i usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa

Data dodania: 9 października 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Lubin

Lubińscy policjanci zatrzymali młodą kobietę, która w czasie domowej awantury zraniła nożem własną matkę. Śledczy przedstawili już podejrzanej zarzuty. Jak ustalili funkcjonariusze, obie kobiety w chwili zdarzenia były pod wpływem alkoholu. Sąd zastosował już wobec zatrzymanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Do awantury domowej doszło około północy w jednym z mieszkań w Lubinie. Z ustaleń policjantów wynika, że tego dnia podczas libacji alkoholowej pomiędzy zatrzymaną, a jej 43-letnią matką wywiązała się kłótnia. Podejrzana 23-latka, grożąc pokrzywdzonej śmiercią, złapała nóż i zadała jej kilka ciosów. Druga z kobiet podjęła skuteczną obronę, wyrwała córce nóż i o całej sytuacji powiadomiła policję.

Funkcjonariusze na miejscu przeprowadzili szereg czynności procesowych i w efekcie zatrzymali podejrzaną 23-latkę. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia młodej kobiecie zarzutu usiłowania zabójstwa matki. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec zatrzymanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

nadkom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Lubinie
asp. szt. Sylwia Serafin
tel. 601 - 974 - 322

Prowadzenie zatrzymanej kobiety