Ta strona używa plików cookie!
close

Zostań policjantem - spotkanie z młodzieżą klas maturalnych

Data dodania: 14 lutego 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie zorganizowali spotkanie z uczniami klas maturalnych w Zespole Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie. Jego celem było przybliżenie młodym ludziom specyfiki służby w Policji. Młodzież klas maturalnych podejmuje wkrótce ważną decyzję wyboru zawodu i dalszej, życiowej drogi. Policjanci przedstawili wymagania stawiane kandydatom do służby oraz możliwości rozwoju i kariery zawodowej.

W spotkaniu z uczniami klas maturalnych, uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Głogowie - podinsp. Mariusz Bużdygan. Celem było przybliżenie młodym ludziom specyfiki pracy w formacji uzbrojonej jaką jest Policja, zapoznanie z procesem rekrutacji i jej etapami oraz wymaganiami stawianymi kandydatom.

Młodzież klas maturalnych wkrótce stanie przez dylematem wyboru dalszej drogi życiowej i zawodowej. W trakcie spotkania przedstawiono prezentację, która pokazywała różne aspekty służby. Wizyta policjantów w szkole, jest kontynuacją cyklu spotkań z uczniami klas maturalnych.

Przypominamy, że nabór do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, a szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej dolnośląskiej Policji.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604-904-452

Galeria