Ta strona używa plików cookie!
close

I ty możesz z zostać policjantem! Spotkanie z młodzieżą

Data dodania: 13 kwietnia 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Złotoryja

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zorganizowali spotkanie z uczniami klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych. Młodzi ludzie zostali poinformowani o wymaganiach stawianych kandydatom, którzy chcą wstąpić do Policji, a także możliwościach rozwoju i kształcenia się w tej formacji. Przedstawiono także poszczególne etapy procesu rekrutacji do służby.

Było to już kolejne spotkanie z uczniami klas maturalnych organizowane przez złotoryjską Policję, które ma na celu nawiązanie współpracy w zakresie naboru do służby ze szkołami ponadgimnazjalnymi. Podczas spotkania Pani Agnieszka Służałek - pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, szczegółowo omówiła proces rekrutacji do służby oraz jego etapy. Opowiedziała o wymaganiach stawianym kandydatom, informując jednocześnie o możliwościach rozwoju oraz kształcenia w Policji.

Uczestnikom spotkania zaprezentowano także film instruktażowy testu sprawności fizycznej, który jest jednym z etapów procedury kwalifikacyjnej. Na zakończenie każdy ze słuchaczy otrzymał ulotki informacyjne dotyczące rekrutacji.

Przypominamy, że nabór do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, a dokumenty można składać w Zespole Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Złotoryi przy ul. Kościuszki 5, w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 15.00.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej: www.zlotoryja.policja.gov.pl

st. asp. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Złotoryi
st. post. Dominika Kwakszys
tel. 603-765-923