Ta strona używa plików cookie!
close

Zawody Nordic Walking o Puchar Komendanta Miejskiego Policji już dziś

Data dodania: 11 maja 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Już dzisiaj od godz. 10.00 we wrocławskim Parku Zachodnim, tuż obok Hali Orbita, odbędą się Wrocławskie Igrzyska Seniorów. Wydarzenie zainaugurują zawody nordic walking o Puchar Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu oraz bieg o Puchar Prezydenta Wrocławia. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie, współorganizowanej przez Komendę Miejską Policji we Wrocławiu!

Zawody to jednak nie jednak nie wszystko! Dla uczestników przygotowano wiele innych atrakcji m.in. możliwość posłuchania występu Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, która zagra znane światowe szlagiery. Chętni będą mogli wsiąść do policyjnego radiowozu i choć przez chwilę poczuć się jak stróż prawa. Dla osób, które chciałyby zawodowo związać się z granatowym mundurem, będzie przygotowane stanowisko, przy którym doświadczeni policjanci opowiedzą jakie wymagania musi spełniać kandydat do służby w policji oraz jak wygląda codzienna praca na rzecz obywateli.
Na osoby, które ponad bieg i chód przedkładają jazdę na rowerze, będzie oczekiwał policjant, który oznakuje jednoślady w ramach programu „Twój rower-Twoja własność”. Jeśli któryś z uczestników wydarzenia poczuje głód, będzie mógł go zaspokoić prawdziwą wojskową grochówką. Również dla najmłodszych przygotowaliśmy ciekawe atrakcje. Specjalnie dla nich przeznaczone będzie stanowisko profilaktyczne z policyjnymi gadżetami oraz rowerowy tor przeszkód!

Harmonogram wydarzeń w ramach Wrocławskich Igrzysk Seniorów w dniu 11 maja 2019 roku w Parku Zachodnim we Wrocławiu, obok Hali Orbita:

Godz. 10.00 – start biura zawodów
Godz. 11.00 – start biegu o Puchar Prezydenta Wrocławia
Godz. 12.00 – start zawodów nordic walking o Puchar Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu
Godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców z udziałem Komendanta Miejskiego Policji oraz Prezydenta Wrocławia

nadkom. Krzysztof Zaporowski
Źródło: KMP we Wrocławiu

Plakat reklamujacy Wrocławskie Igrzyska Seniorów - plan ramowy