Ta strona używa plików cookie!
close

Zawiesił się na płocie, gdy uciekał ze skradzionym towarem sklepowym

Data dodania: 9 sierpnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Kłodzko

Mężczyzna ze swoim łupem zawiesił się na metalowym ogrodzeniu. Tak zakończyła się ucieczka nietrzeźwego złodzieja, który w sklepie zabrał dwie wiertarki, a następnie zamierzał z nimi uciec. Powiadomieni o kradzieży kłodzcy policjanci zatrzymali mężczyznę. Miał 3 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi zatrzymanemu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Do zdarzenia doszło w jednym z marketów w Kłodzku. Jak ustalili policjanci, sprawca najpierw zabrał z regału dwie wiertarki o wartości 760 złotych, a następnie  wykorzystując dogodny moment wybiegł ze sklepu nie płacąc za towar. 43-latek chciał uciec ze swoim łupem przez płot ogradzający placówkę.

Pracownik ochrony zauważył mężczyznę i ruszył za nim. W pewnym momencie utknął on na ogrodzeniu. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Po przewiezieniu do komendy mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało, podejrzany miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Za kradzież  grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska

nadkom. Krzysztof Zaporowski

 

Zawiesił się na płocie, gdy uciekał ze skradzionym towarem sklepowym

 

Powiązane wiadomości