Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymany za włamanie oraz kradzieże sklepowe

Data dodania: 3 września 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów, który ma na koncie włamanie do pomieszczenia gospodarczego oraz serię kradzieży sklepowych. Łupem sprawcy padły przedmioty o wartości ponad 2 tys. złotych. Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tych spraw.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań ustalili, a następnie zatrzymali 25-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz o kradzieże sklepowe.

Policjanci potwierdzili, że 25-latek włamał się do jednego z pomieszczeń gospodarczych. Jego łupem padły buty narciarskie, telewizor, zabawki oraz inne drobne przedmioty. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na ponad 2 tys. złotych. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany ma na koncie kilka kradzieży artykułów spożywczych na szkodę jeleniogórskich sklepów. Jego łupem pady głównie alkohole.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tych spraw oraz ustalają, co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem.

Teraz za popełnione czyny grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

 

Powiązane wiadomości