Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków i ich udzielanie

Data dodania: 15 lutego 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Głogowscy policjanci prowadząc działania wymierzone przeciwko przestępczości narkotykowej w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili środki odurzające oraz przedmioty służące do ich dystrybucji. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 400 porcji rynkowych marihuany oraz tabletki substancji pochodnej amfetaminy. Zatrzymanemu w tej sprawie mężczyźnie za czyny, o które jest podejrzany może teraz grozić kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dzięki działaniom głogowskich policjantów z Wydziału Kryminalnego, w ubiegłym tygodniu został zatrzymany 28-letni mieszkaniec tego miasta podejrzewany o przestępstwa związane z narkotykami. W trakcie prowadzonych działań, funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających. Ilość znalezionej marihuany wystarczyłaby na przygotowanie prawie 400 porcji handlowych. Mężczyzna przechowywał nielegalne substancje w mieszkaniu.

Policjanci zabezpieczyli również przedmioty służące do dystrybucji narkotyków m. in. wagę elektroniczną.

28-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania innym osobom. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

st. asp. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604-904-452

 

 

 

Galeria