Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymany za posiadanie narkotyków. Możliwe, że kierował też pod ich wpływem

Data dodania: 14 września 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany jest o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz o ich posiadanie. Funkcjonariusze znaleźli w samochodzie marihuanę i amfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających w wyniku porcjowania można by było uzyskać kilkadziesiąt handlowych porcji. Teraz zatrzymanemu grozić może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji komendy miejskiej w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz o kierowanie pojazdem pod ich wpływem.

Funkcjonariusze na jednej z ulic miasta postanowili zatrzymać do kontroli drogowej samochód osobowy. Kierowcą okazał się 30-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Mężczyzna dziwnie się zachowywał, był bardzo zdenerwowany, a także miał bełkotliwą mowę.

Funkcjonariusze ujawnili w pojeździe woreczki z marihuaną i amfetaminą w ilości pozwalającej na uzyskanie 50 handlowych porcji. W związku z tym, że zachowanie kierującego budziło wątpliwości, pobrano mu krew do dalszych badań laboratoryjnych.
Teraz za posiadanie środków odurzających 30-latkowi grozić może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

 

Powiązane wiadomości