Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymany za kradzież 500 krzewów

Data dodania: 16 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież 500 sztuk krzewów na szkodę jednego z mieszkańców. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony oszacował na około 7000 zł. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i oświadczył, że drzewka sprzedał. Teraz grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzież.

Policjanci potwierdzili, że mężczyzna w okresie od 6 do 10 lipca br. dopuścił się w Jeleniej Górze kradzieży. Mężczyzna ukradł krzewy z terenu jednej z jeleniogórskich firm ogrodniczych. Były to tuje. Okazało się, że jego łupem padło 500 sztuk sadzonek. Ich łączną wartość pokrzywdzony oszacował na około 7000 zł.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby podejrzewanej o ten czyn. W wyniku prowadzonych działań i zebranych w tej sprawie informacji zatrzymali 27-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o tę kradzież.

Jeleniogórzanin przyznał się do popełnienia tego przestępstwa i oświadczył, że skradzione sadzonki sprzedał różnym osobom. Teraz grozić mu może kara nawetdo 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

 

Powiązane wiadomości