Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymany z amfetaminą, marihuaną, metamfetaminą i tabletkami extazy

Data dodania: 13 sierpnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Policjanci z Głogowa zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków i substancji psychotropowych. Zatrzymany ukrył narkotyki w bieliźnie. Podejrzany był już w przeszłości karany. Na wniosek policji sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Głogowscy policjanci z Wydziału Prewencji otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, znajdującym się prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających, który próbuje wejść na teren jednego z zakładów pracy. Na miejscu okazało się, że jest nim 32 - letni mieszkaniec powiatu śremskiego, który posiada przy sobie niewiadomego pochodzenia tabletki. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę nerwowym zachowaniem. Podczas przeszukania okazało się, że chowa w bieliźnie worek z większą ilością środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli przy nim metamfetaminę, marihuanę oraz amfetaminę w ilości pozwalającej na uzyskanie ponad 600 porcji tych środków odurzających, a także 35 sztuk tabletek ekstazy.

Na wniosek policji Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 32 - latek był już wcześniej karany i odbywał wyrok za posiadanie i handel narkotykami. Teraz odpowie za wprowadzanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających do obrotu w warunkach powrotu do przestępstwa.

nadkom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Głogowie
asp. Łukasz Szuwikowski
tel. 604 - 904 - 452

 

Galeria