Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymany dealer – z ilości narkotyków, którą posiadał, można by uzyskać ponad 1000 porcji handlowych

Data dodania: 6 listopada 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Patrolując wrocławskiego osiedle Ołbin, policjanci postanowili skontrolować dziwnie zachowującego się mężczyznę. Jak się okazało miał on przy sobie blisko 1000 porcji amfetaminy. Po sprawdzeniu jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli kolejne narkotyki. Tym razem była to marihuana oraz tabletki ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pełnili służbę na terenie osiedla Ołbin. Przechodząc przez jedno z podwórek zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę. Co chwilę rozglądał się dookoła i sprawiał wrażenie bardzo zdenerwowanego. Funkcjonariusze podeszli do mężczyzny, żeby sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy. Na ich widok 29-latkowi zaczęły silnie trząść się ręce. Jak się okazało, mężczyzna ukrywał w kurtce amfetaminę. Z ilości narkotyków, które przy sobie posiadał,  można by uzyskać blisko 1000 porcji handlowych. Zatrzymano go i sprawdzono jego mieszkanie, gdzie znaleziono kolejne narkotyki. W plastikowym pojemniku schowane było blisko 140 porcji marihuany oraz tabletki ekstazy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KMP we Wrocławiu
sierż. Monika Perec
tel. 693 – 403 - 817

 

Powiązane wiadomości