Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymanie w sprawie handlu narkotykami

Data dodania: 21 lipca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Trzebnica

Blisko 1000 porcji narkotyków nie trafi na rynek. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zabezpieczyli narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. Kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali dealera i ustalili jego klientów. Zatrzymanemu mężczyźnie, któremu już postawiono 25 zarzutów dotyczących posiadania i handlu narkotykami, teraz grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w trakcie realizacji szeroko zakrojonych czynności operacyjnych, namierzyli mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe.

Policjanci obserwowali 31-latka podejrzewając, że posiada i sprzedaje im narkotyki. Zatrzymania dokonali, gdy środki odurzające przewoził samochodem, w którym podczas przeszukania ujawniono marihuanę , amfetaminę i tabletki ekstazy. Następnie  sprawdzono miejsca zamieszkania podejrzanego, gdzie ujawniono narkotyki ukryte w kosmetyczce. Łącznie funkcjonariusze prawie 1000 porcji środków odurzających oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków. 

Mężczyzna został zatrzymany i już postawiono mu  25 zarzutów dotyczących posiadania i handlu narkotykami. Za popełnione czyny grozić mu może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Trzebnicy
podkom. Piotr Dwojak

nadkom. Krzysztof Zaporowski

 

Galeria