Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymani z amfetaminą, marihuaną i haszyszem

Data dodania: 11 sierpnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Wałbrzych

Trzy osoby zostały zatrzymane przez wałbrzyskich policjantów za posiadanie środków odurzających oraz psychotropowych. Funkcjonariusze znaleźli przy nich amfetaminę, marihuanę i haszysz. Teraz podejrzani odpowiedzą za to przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z Komisariatu I w Wałbrzychu zauważyli nocną porą na jednym z przystanków mężczyznę, o którym wiedzieli, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za liczne kradzieże. 36-letni mieszkaniec - jak okazało się już podczas podjętych przez nich czynności - miał przy sobie także środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można by było uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku. Podejrzany trafił więc do pomieszczenia dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy.

Kilkadziesiąt minut później w ręce policjantów tego samego komisariatu wpadł kolejny wałbrzyszanin. Tym razem legitymowany 25-latek posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany.
 
Natomiast funkcjonariusze Zespołu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w trakcie patrolu na terenie miasta ujawnili narkotyki w postaci marihuany oraz haszyszu przy 18 - latku.
 
Za posiadanie środków odurzających wszystkie osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.
 
nadkom. Kamil Rynkiewicz
 
Źródło: KMP w Wałbrzychu
mł. asp. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

 

Powiązane wiadomości