Ta strona używa plików cookie!
close

Zagrali charytatywnie dla Dominiki i Kornelki

Data dodania: 1 grudnia 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Kłodzko

Ideą przedsięwzięć charytatywnych jest bezinteresowna pomoc, dzięki której przyczyniamy się do szerzenia dobra. Taka intencja towarzyszyła organizatorom koncertu charytatywnego, który odbył się w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji. Celem koncertu było zebranie środków na wsparcie kosztów rehabilitacji Kornelki - mieszkanki Kłodzka i Dominiki z Ząbkowic Śląskich.

Policjanci z Kłodzka są inicjatorami szeregu przedsięwzięć, które przyczyniają się do niesienia pomocy innym i tym razem tak właśnie było. Istotą koncertu charytatywnego zorganizowanego w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji było zebranie środków na wsparcie kosztów rehabilitacji 12-letniej Kornelii i 16-letniej Dominiki. Dominika od 2011 roku za zgodą Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu jest honorową policjantką.

Podczas koncertu zagrała Orkiestra Policyjna z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Zespół Dziecięcy „Jak Kto Chce”, a także wystąpiła solistka - Pani Magdalena Marciniszyn, która jest mieszkanką gminy Kłodzko.

W koncercie uczestniczyli m.in. Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku, Dyrektor Zakładu Karnego w Kłodzku, Przedstawicielka Sudeckiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, Starostowie Powiatu Kłodzkiego i Ząbkowickiego, Burmistrzowie z Kłodzka i Ząbkowic Śląskich oraz przedstawiciele służb mundurowych powiatu kłodzkiego i wielu innych instytucji.

Wszystkim ludziom dobrej woli za okazaną pomoc i wsparcie dla dzieci serdecznie dziękujemy.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606-754-529

 

 

Załączniki

Brak załączników

Galeria