Ta strona używa plików cookie!
close

Zaczęło się od interwencji w sprawie awantury domowej, skończyło na ujawnieniu narkotyków i zatrzymaniu dwóch kobiet

Data dodania: 6 lutego 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwie kobiety w sprawie dotyczącej posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podczas interwencji w związku z awanturą w mieszkaniu babci jednej z zatrzymanych, funkcjonariusze ujawnili między innymi marihuanę oraz amfetaminę, a także tabletki ekstazy. Wobec jednej z zatrzymanych zastosowany został tymczasowy areszt.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z mieszkań, gdzie dwie kobiety miały znajdować się pod wpływem alkoholu i zachowywać się agresywnie w stosunku do babci jednej z nich.

Po chwili policjanci dotarli na miejsce. W trakcie podjętej interwencji ujawnili znaczną ilość środków psychotropowych w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy, a także grzybów halucynogennych. Funkcjonariusze zabezpieczyli w tej sprawie również wagi elektroniczne służące do porcjowania oraz szklane lufki.

22 i 28 - latka trafiły do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Wobec starszej z kobiet sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KP Wrocław Krzyki
 

 

 

Galeria