Ta strona używa plików cookie!
close

Ząbkowiccy policjanci najlepsi podczas zawodów strzeleckich

Data dodania: 28 czerwca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Ząbkowice Śląskie

Z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej oraz 10-lecia placówki Straży Granicznej w Kłodzku odbył się turniej strzelecki przeznaczony dla funkcjonariuszy różnych służb. W trakcie zawodów bezkonkurencyjna okazała się drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Ząbkowicach Śl., której funkcjonariusze zajęli pierwsze miejsce.

100. rocznica powstania Policji Państwowej oraz 10-lecie placówki Straży Granicznej w Kłodzku stały się okazją do przeprowadzenia turnieju strzeleckiego dla przedstawicieli różnych służb. Organizatorem zawodów był Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku wraz z Komendantem Placówki Straży Granicznej. Na ich zaproszenie stawili się funkcjonariusze: Policji z sąsiadujących z Kłodzkiem powiatów, Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej i Piechoty Górskiej.

O puchar Komendanta rywalizowało 8 trzyosobowych drużyn. Komendę w Ząbkowicach Śl. reprezentowali policjanci z Wydziału Prewencji i Referatu Ruchu Drogowego: asp. sztab. Artur Sikorski, st. sierż. Paweł Bielak i sierż. sztab. Dominik Kril.

Walka była zacięta, a poziom wysoki. Ostatecznie pierwsze miejsce i puchar otrzymała drużyna z Ząbkowic Śląskich, której zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni na tle reprezentantów różnych służb.  

sierż. szt. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KPP w Ząbkowicach Śląskich
kom. Ilona Golec
tel. 608 – 086 – 826

 

Galeria