Ta strona używa plików cookie!
close

Z nożem rzucił się na kobietę – policjanci zatrzymali napastnika

Data dodania: 27 października 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Trzebnica

Policjanci z Trzebnicy zatrzymali mężczyznę, który z użyciem noża zaatakował kobietę. Sprawca zadał poszkodowanej kilka ciosów i usiłował zbiec. Błyskawiczne działania funkcjonariuszy doprowadziły do jego zatrzymania nieopodal miejsca zdarzenia. Obecnie policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, po otrzymaniu informacji o napaści na kobietę z użyciem noża, błyskawicznie zatrzymali podejrzanego o ten czyn mężczyznę. Sprawca usiłował zbiec z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali napastnika nieopodal miejsca przestępstwa. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego. Poszkodowanej już na miejscu ratownicy udzielili pomocy medycznej, a następnie została przewieźli kobietę do szpitala. W chwili obecnej jej stan jest stabilny.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych na terenie Trzebnicy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca zaatakował kobietę przed jednym z punktów usługowych w mieście. Doszło między osobami do kłótni i szarpaniny. W pewnym momencie napastnik wyciągnął nóż i zadał nim kilka ciosów kobiecie.

Obecnie policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

nadkom. Krzysztof Zaporowski

Powiązane wiadomości