Ta strona używa plików cookie!
close

Wykorzystała nieuwagę personelu i ukradła 13 perfum – została zatrzymana przez policjantów

Data dodania: 4 lipca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może 23-letniej jeleniogórzance podejrzanej o dwie kradzieże. Jej łupem padły perfumy o wartości blisko 1600 zł na szkodę jednej z lokalnych drogerii. Kobieta oświadczyła, że skradzione mienie sprzedała przygodnie napotkanym osobom. Za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z komisariatu w Jeleniej Górze prowadząc czynności operacyjne zatrzymali 23-letnią mieszkankę miasta podejrzaną o dwie kradzieże. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta 30 czerwca br. i 1 lipca br. wykorzystując nieuwagę personelu w jednej z jeleniogórskich drogerii ukradła łącznie 13 perfum o wartości blisko 1600 zł.
Policjanci powiadomieni o kradzieżach rozpoczęli poszukiwanie osoby podejrzewanej o ten czyn. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali 23-letnią jeleniogórzankę. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Za kradzieże kobiecie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 – 580 – 490