Ta strona używa plików cookie!
close

Wybił szybę w oknie pokrzywdzonej, bo zwróciła mu uwagę

Data dodania: 10 lutego 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o uszkodzenie mienia. Sprawca wybił kamieniem szybę w oknie kobiety, która zwróciła mu uwagę, że uszkodził panel ogrodowy. Okazało się, że był nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Teraz grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o uszkodzenie mienia.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w Piechowicach. Mężczyzna wracając do domu w stanie nietrzeźwości uszkodził panel ogrodowy. Kobieta, która obserwowała sytuację zwróciła mu uwagę, wówczas 32-latek kamieniem wybił jej szybę w oknie. Starty oszacowano na kwotę około 1000 zł. Podejrzewany tłumaczył się, że to wszystko przez alkohol.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Teraz za uszkodzenie mienia grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

Powiązane wiadomości