Ta strona używa plików cookie!
close

Wpadł z narkotykami

Data dodania: 14 lutego 2016 r.
Miejsce zdarzenia: Oława

Policjanci z Oławy zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie sporej ilości narkotyków. Zatrzymany ma już na koncie konflikty z prawem i kilka razy był zatrzymywany za posiadanie środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z oławskiej komendy patrolując miasto zauważyli w jednej z bram starego budynku mieszkalnego dwóch mężczyzn nerwowo rozglądających się na boki, przekazujących sobie mały przedmiot. Na widok radiowozu znani policjantom mieszkańcy Oławy zaczęli uciekać, rozbiegając się w różne strony. Funkcjonariusze nie dali się zmylić, po krótkim pościgu zatrzymali obu mężczyzn, którzy pomimo swojego młodego wieku mieli już konflikty z prawem i są dobrze znani policjantom.

Podczas przeszukania, w bluzie 20 - latka ujawniono worek z zapięciem strunowym zawierający środek odurzający w postaci amfetaminy w ilości pozwalającej na uzyskanie ponad 340 porcji oraz blisko 20 porcji marihuany. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie wagę i pieniądze w kwocie 1885 zł. Drugi z mężczyzn nie posiadał przy sobie żadnych rzeczy.  

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.  

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Oławie
mł.asp. Wioletta Polerowicz 
tel. 603 – 926 – 787   

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości