Ta strona używa plików cookie!
close

Wołowscy policjanci na Targach Pracy

Data dodania: 27 listopada 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Wołów

Policjanci uczestniczyli w targach pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie. Funkcjonariusze przygotowali specjalne stoisko, gdzie zainteresowane osoby mogły uzyskać wszelkie informacje na temat specyfiki służby w Policji. Podczas rozmów policjanci odpowiadali również na różnego rodzaju pytania zadawane przez uczestników. Rozdawano także ulotki dla kandydatów do służby zawierające kryteria, jakie musi spełnić każdy przyszły funkcjonariusz.

Spotkanie zorganizowano w sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie, a jego organizatorem byli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Wołowie. W targach tych, jak co roku, uczestniczyli policjanci z wołowskiej komendy. Funkcjonariusze przygotowali stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji, które cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób odwiedzających targi.

Przedstawiciele Policji odpowiadali na wiele pytań i rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając m.in. strony internetowe miejscowych komend Policji.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Wołowie
st. sierż. Marzena Pawlik
tel. 606-364-011

 

 

Załączniki

Brak załączników

Galeria