Ta strona używa plików cookie!
close

Włamanie, narkotyki, kradzież  - za to odpowie zatrzymany 23-latek

Data dodania: 9 lipca 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Bolesławiec

Policjanci z bolesławieckiego Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków, włamanie do piwnicy i kradzież. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które zostanie przekazane właścicielom. Podejrzanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego komendy powiatowej w Bolesławcu w  wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o włamanie i kradzież. W chwili zatrzymania mieszkaniec gminy Bolesławiec posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany.

W wyniku przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez zatrzymanego policjanci zabezpieczyli różne przedmioty, których pochodzenie w znacznej części zostało bardzo szybko ustalone jako mienie pochodzące z przestępstw. Ponadto w toku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że 23-latek jest podejrzany o włamania do piwnicy na terenie Bolesławca  i kradzież głośnika ze wzmacniaczem. Odzyskany przez policjantów mienie zostanie przekazane prawowitym właścicielom.    

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie.

Podejrzany przyznał się do włamania, kradzieży i posiadania środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Bolesławiec
asp. szt. A. Kublik-Rościszewska
tel. 600 266 990

nadkom. Krzysztof Zaporowski

 

 

 

Galeria