Ta strona używa plików cookie!
close

Włamał się i okradł serwis sprzętu elektronicznego - teraz odpowie przed sądem

Data dodania: 20 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z serwisów sprzętu elektronicznego na terenie miasta. Łupem sprawcy padły m.in. laptopy i drobny sprzęt elektroniczny. Podejrzany za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna 30 czerwca br. w Jeleniej Górze włamał się i okradł pomieszczenie, w którym mieścił się serwis sprzętu elektronicznego. Jego łupem padło mienie o wartości prawie 1500 złotych. Były to m.in. laptopy, dmuchawa elektroniczna, przedłużacze oraz drobny sprzęt elektroniczny.

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję. Świadkowie, którzy widzieli zdarzenie przekazali policjantom rysopis sprawcy. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji zatrzymali 23-latka jako podejrzewanego o to przestępstwo.

Mężczyzna za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490