Ta strona używa plików cookie!
close

Widziałeś wypadek – skontaktuj się z Policją

Data dodania: 21 lipca 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

W związku z prowadzonymi przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Wrocław - Psie Pole czynnościami wyjaśniającymi w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 19 lipca 2017 r. we Wrocławiu przy ul. Zajączkowskiej, w którym uczestniczyli motocyklista i samochód osobowy, policjanci proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław - Psie Pole prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 19 lipca 2017 r. około godz. 22.20 przy ul. Zajączkowskiej we Wrocławiu.

W zdarzeniu udział brali kierujący motocyklem m-ki Honda, jadący od strony ul. Pełczyńskiej w kierunku miejscowości Szewce oraz kierujący samochodem osobowym m-ki Mercedes, jadący z przeciwnego kierunku.

W celu wszechstronnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia, policjanci proszą osoby, które były jego świadkami o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komisariatu Policji Wrocław – Psie Pole przy pl. Piłsudskiego 6-8 lub telefonicznie pod numerami 71/340-36-85 (w godz. 8.00 – 15.30) bądź 71/340-45-25 (całodobowo).

asp. szt. Paweł Petrykowski