Ta strona używa plików cookie!
close

W ogrodzie uprawiał krzaki konopi – wpadł w ręce policji

Data dodania: 16 września 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości narkotyków i uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna uprawiał krzaki konopi w swoim ogrodzie. Funkcjonariusze zabezpieczyli 16 sztuk roślin w różnym stadium rozwoju. Z zabezpieczonych sadzonek można uzyskać ponad 350 porcji handlowych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy miejskiej w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków i uprawę krzaków konopi indyjskich. Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania i terenu przyległego, podejrzenia potwierdziły się. Okazało się, że w ogrodzie mężczyzna uprawiał krzaki konopi.

Policjanci zabezpieczyli 16 sztuk roślin w różnym stadium rozwoju. Z zabezpieczonych sadzonek można uzyskać ponad 350 porcji handlowych marihuany. Mężczyzna twierdził, że posiadał narkotyki na własne potrzeby. Został on zatrzymany w policyjnym areszcie.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków i uprawę krzaków konopi mężczyźnie grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel.  604 – 580 – 490

 

Galeria