Ta strona używa plików cookie!
close

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W międzyczasie „zarobił” na kolejny wyrok

Data dodania: 12 lipca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Lubin

Policjanci z lubińskiej komendy ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary ponad jednego roku pozbawienia wolności. Ponadto funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty kradzieży roweru, telefonu komórkowego i sprzętu elektronicznego. Część skradzionego mienia już odzyskano. Zatrzymany został przewieziony do zakładu karnego. Za czyny, których dopuścił się w warunkach recydywy, może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce pobytu 24-letniego mężczyzny, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Lubinie do odbycia kary jednego roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości, nadal zajmował się przestępczym procederem. Policjanci przedstawili mu zarzuty kradzieży telefonu komórkowego, sprzętu elektronicznego i roweru. Część z tych rzeczy już odzyskali w jednym z lombardów na terenie miasta.

24-latek został przewieziony do zakładu karnego. Dodatkowo przed sądem odpowie za kolejne zdarzenia, o które jest podejrzany.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Lubinie
asp.szt. Sylwia Serafin
tel. 601 – 974 – 322

Odzyskany wzmacniacz

Powiązane wiadomości