Ta strona używa plików cookie!
close

Ukradła 5 rowerów na terenie Wrocławia – wpadła w ręce policjantów

Data dodania: 28 sierpnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Wrocławscy policjanci z pionu kryminalnego zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież markowego roweru wartości prawie 3,5 tys. złotych. Funkcjonariusze ustalili, że nie jest to pierwszy tego typu czyn na jej koncie. Zatrzymana usłyszała w sumie 5 zarzutów dotyczących kradzieży jednośladów. Podejrzana trafiła do policyjnego aresztu. Przypomnijmy, że za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, a za kradzież z włamaniem do 10 lat.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław - Stare Miasto, prowadzając czynności operacyjne, zatrzymali 36-letnią kobietę podejrzewaną o kradzieże rowerów na terenie stolicy Dolnego Śląska. Okazało się, że mieszkanka Wrocławia ukradła jednoślad o wartości blisko 3,5 tys. złotych. Dalsze czynności prowadzone przez policjantów w tej sprawie potwierdziły, że była ona już wcześniej karana za podobne czyny, a także, że jest osobą poszukiwaną. 36-latka trafiła do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonych materiałów i dowodów, kobieta usłyszała już 5 zarzutów dotyczących kradzieży rowerów.

O jej dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Przypomnijmy, że za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, a za kradzież z włamaniem do 10 lat.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KMP we Wrocławiu
sierż. Monika Perec
tel. 693 403 817