Ta strona używa plików cookie!
close

Ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych

Data dodania: 18 sierpnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Lubin

Lubińscy policjanci zatrzymali 17-latka, któremu udowodnili kradzieże sklepowe, włamania do piwnic i kradzież rowerów. Kradł przede wszystkim perfumy i produkty spożywcze. Straty jakie spowodował szacowane są na 8 tysięcy złotych. Za swoje czyny będzie odpowiadał przed sądem.

Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej policji pracowali nad sprawą kilku kradzieży, dokonanych w różnych sklepach na terenie miasta.  Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o te przestępstwa 17-letniego mieszkańca Lubina. Policjanci udowodnili mężczyźnie liczne kradzieże, a także kradzież z włamaniem do piwnic.

Lubińscy kryminalni ustalili, że podejrzany wszystko co ukradł szybko sprzedawał, czyniąc sobie z tego procederu stałe źródło dochodów. Były to m. in.  perfumy, rowery i artykuły spożywcze.  Wszystko o łącznej wartości blisko 8 tysięcy złotych.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Przypominamy, iż polskie prawo za kradzież przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5, natomiast za kradzież z włamaniem może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Krzysztof Zaporowski

Źródło: KPP w Lubinie
asp. szt. Sylwia Serafin
tel. 601 974 322