Ta strona używa plików cookie!
close

Ukradł rower. Został ustalony i zatrzymany przez policjantów, którzy odzyskali także jednoślad

Data dodania: 11 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Lubin

Lubińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru z jednej z posesji na terenie miasta. Okazał się nim mieszkaniec powiatu polkowickiego. Funkcjonariusze odzyskali jednoślad, którego wartość oszacowano na kwotę tysiąca złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do lubińskiej komendy policji wpłynęło zawiadomienie o kradzieży roweru z terenu jednej z posesji. Do przestępstwa doszło nocną porą. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego tutejszej jednostki. Dzięki własnym ustaleniom oraz zapisowi z monitoringu, funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 24 – letni mieszkaniec powiatu polkowickiego. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny  policjanci ujawnili skradziony jednoślad, którego wartość oszacowano na kwotę tysiąca złotych.

Mężczyzna już usłyszał zarzut kradzieży. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Lubinie
st. asp. Sylwia Serafin
tel. 601 – 974 – 322

 

 

Galeria