Ta strona używa plików cookie!
close

Dolnośląscy policjanci na Targach „Wrocław Motorcycle Show 2017”

Data dodania: 1 kwietnia 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

W dniach 31.03 – 02.04.2017 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się VII Targi Motocyklowe pn. „Wrocław Motorcycle Show 2017”. Po raz kolejny do udziału w nich zostali zaproszeni również funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Udział w targach, jest okazją do zaprezentowania kilkutysięcznej widowni policyjnych motocykli, wykorzystywanych w trakcie pełnienia służby na drogach województwa dolnośląskiego, a także do rozmów na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Stoisko policyjne cieszy się dużym zainteresowaniem.

Podczas targów można było odwiedzić specjalnie przygotowane stoisko Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, cieszące się jak co roku dużym zainteresowaniem, gdzie i tym razem funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, oprócz prezentacji policyjnych motocykli, m.in. odpowiadali na wszelkie pytania dotyczące tak ważnej tematyki, jaką jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
 
W tym roku dolnośląscy policjanci do współpracy zaprosili funkcjonariuszy z Niemiec i Czech. Ponadto na policyjnym stoisku byli także zaproszeni funkcjonariusze ITD, GITD i ŻW. Wspólny udział w targach podkreśla efektywną współpracę wymienionych jednostek.
 
Odwiedzający policyjne stoisko, oprócz obejrzenia sprzętu m.in. motocykli, czy fotoradaru, mogli skorzystać z symulatorów zderzeń i jazdy oraz alkogogli, a także mieli okazję do porozmawiania z funkcjonariuszami i wyjaśnienia kwestii dotyczących poruszania się na motorach, rowerach oraz innych spraw w zakresie przepisów i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
 
asp. szt. Paweł Petrykowski

 

 

Pobierz film

Galeria

Powiązane wiadomości