Ta strona używa plików cookie!
close

Tylko w nocy wychodził ze swojej kryjówki – policjanci zatrzymali poszukiwanego

Data dodania: 10 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Bolesławiec

Korzystając z czasowego pozwolenia na opuszczenie murów więzienia mężczyzna nie powrócił do niego w wyznaczonym terminie. Policjanci z powiatu bolesławieckiego przez kilka dni prowadzili działania, mające na celu jego odnalezienie i doprowadzenie do zakładu karnego. Poszukiwany myślał, że przechytrzy funkcjonariuszy ukrywając się na strychu i wychodząc ze swojej kryjówki tylko w porze nocnej. To jednak mu się nie udało. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przekazali go do zakładu karnego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu otrzymali informację, że 35-latek pochodzący z powiatu bolesławieckiego nie powrócił do zakładu karnego, w którym odbywał karę pozbawienia wolności. Poszukiwany myślał, że przechytrzy policjantów ukrywając się na strychu i wychodząc ze swojej kryjówki tylko w porze nocnej. To jednak mu się nie udało.

Kilkudniowe działania funkcjonariuszy przyniosły zamierzony efekt. Policjanci zatrzymali 35-latka na terenie gminy Nowogrodziec i przekazali go do zakładu karnego. Tam czeka go dalsze odbycie kary pozbawienia wolności oraz dodatkowe konsekwencje, ponieważ korzystając z zezwolenia na czasowe opuszczenie zakładu karnego nie powrócił do niego w wyznaczonym terminie.

Źródło: KPP w Bolesławcu
asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska
tel. 600-266-990

nadkom. Krzysztof Zaporowski
 

 

Powiązane wiadomości