Ta strona używa plików cookie!
close

Turniej piłki nożnej

Data dodania: 30 czerwca 2016 r.
Miejsce zdarzenia: Świdnica

Na terenie Strzegomia zorganizowano turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy. W rozgrywkach udział wzięło pięć drużyn m.in. policjanci, strażacy oraz miejscowi urzędnicy. Najlepszą drużyną okazała się grupa świdnickich strażaków, której puchar wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Krzysztof Niziołek.

Całą imprezę zorganizowano na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. W rozgrywkach udział wzięło pięć drużyn. Swoje reprezentacje wystawili m.in. Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, Komisariat Policji w Strzegomiu, Urząd Miejski w Strzegomiu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy oraz Wydział Konwojowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Zawodnicy w duchu sportowej rywalizacji kilka godzin walczyli o tytuł najlepszych. Po zakończeniu rozgrywek na podium stanęli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy, tuż za nimi policjanci z Komisariatu Policji w Strzegomiu, a na trzeciej pozycji uplasowali się pracownicy z Urzędu Miejskiego w Strzegomiu.

Nagrody zwycięzcom wręczali m.in. Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Krzysztof Niziołek, Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy nadkom. Andrzej Dobies, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Świdnicy nadkom. Robert Hamuda oraz Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

asp. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Świdnicy
asp. szt. Grzegorz Oleśkiewicz
tel. 607-317-642

 

 

Galeria