Ta strona używa plików cookie!
close

Transgraniczne Targi Pracy w Zgorzelcu

Data dodania: 17 maja 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Zgorzelec

Funkcjonariusze i pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu wzięli udział w XXIII Transgranicznych Targach Pracy. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji miały okazję do zapoznania się z ofertą oraz wymaganiami podjęcia tego typu służby.

W Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyły się Transgraniczne Targi Pracy, w których uczestniczyło kilkudziesięciu przedsiębiorców z Polski, Czech i Niemiec. Organizatorami tej edycji targów byli doradcy Eures Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przy wsparciu Powiatu Zgorzeleckiego, Miasta Zgorzelec, a także Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu. Wśród licznie zebranych przedsiębiorców pojawili się również policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu. Przygotowali oni stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji. W trakcie rozmów z zainteresowanymi osobami omówiono etapy postępowania kwalifikacyjnego do służby, tryb i zasady naboru, jak również przedstawili ścieżki rozwoju zawodowego. Ponadto szczegółowo prezentowali warunki jakie muszą spełnić kandydaci, aby założyć policyjny mundur.

Wszystkim chętnym do służby w Policji przypominamy, że wszelkie informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej www.dolnoslaska.policja.gov.pl. Zapraszamy też na Dni Otwarte w KWP Wrocław, które mają na celu propagowanie zawodu policjanta. Pozostało jeszcze kilka terminów tych spotkań, m. in.  27 maja 2019 r., 10 i 24 czerwca 2019 r., 8 i 22 lipca 2019 r.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Zgorzelcu
podkom. Agnieszka Goguł

 

Galeria