Ta strona używa plików cookie!
close

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza przyznało odznakę „Przyjaciel Dziecka” Komendantowi Miejskiemu Policji w Legnicy

Data dodania: 7 grudnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza Komendant Miejski Policji w Legnicy insp. Leszek Zagórski wraz z uczennicą klasy policyjnej VII Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy otrzymali odznaczenia i wyróżnienia za wieloletnią pomoc i wsparcie akcji charytatywnych. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza,Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy zorganizowało uroczyste przedsięwzięcie zarówno dla wolontariuszy, jak i organizacji pozarządowych. To wspaniałe święto jest dla wszystkich tych, którzy swoją pracą, czasem i umiejętnością poświęcają się na rzecz innych. Z tej okazji Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy przyznał odznakę „Przyjaciel Dziecka” Komendantowi Miejskiemu Policji w Legnicy insp. Leszkowi Zagórskiemu, za bezinteresowną pomoc i wspieranie idei wolontariatu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy. Komendant Miejski podziękował za to wyróżnienie zaznaczając jednocześnie, że ta nagroda należy się przede wszystkim jego podwładnym, którzy podczas codziennej służby pomagają dzieciom, włączając się w pomoc przy organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć. W tym roku Policjanci, Policjantki, Pracownicy legnickiej Policji przekazali dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci paczki mikołajkowe, które trafią już dzisiaj do najbardziej potrzebujących. Wśród wyróżnionych wolontariuszy znalazła się także legnicka uczennica klasy policyjnej VII Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy, która otrzymała dyplom szczególnego uznania za wyjątkowe zaangażowanie i aktywną pracę społeczną na rzecz pomocy dzieciom w ramach wolontariatu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KMP w Legnicy
mł. asp. Jagoda Ekiert
tel. 504 – 798 – 649

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości