Ta strona używa plików cookie!
close

Spełniliśmy marzenia 11 – letniego Kacpra. Niezapomniane wrażenia i uśmiech na twarzy – bezcenne!

Data dodania: 17 października 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

Kacper jest chłopcem, który cierpi na nieuleczalną chorobę. Jego największym marzeniem był przelot policyjnym helikopterem. Marzenie małego chłopca, wspólnie z fundacją „Mam Marzenie” spełnili dzisiaj dolnośląscy policjanci. Na chłopca, oprócz lotu policyjnym śmigłowcem, czekało również wiele innych atrakcji. Spełniając marzenie Kacpra, wywołaliśmy uśmiech na jego buzi, a spotkanie z dolnośląskimi policjantami będzie dla niego niezapomnianym przeżyciem.

Około godziny 11.00 z terenu przyległego do lotniska we Wrocławiu wystartował policyjny śmigłowiec z wyjątkowym pasażerem na pokładzie. To 11 – letni Kacper, który razem z rodzicami i przedstawicielami fundacji „Mam Marzenie” odwiedził dolnośląskich policjantów.

Marzeniem chłopca cierpiącego na nieuleczalną chorobę był lot policyjnym śmigłowcem. Dolnośląska policja postanowiła wspólnie z fundacją spełnić to marzenie. Lot śmigłowcem wzbudził u Kacpra ogromne emocje. Chłopiec otrzymał też od pilota na pamiątkę furażerkę i figurkę wrocławskiego policyjnego krasnala „Patrolka”.

Po wylądowaniu, na Kacpra czekały kolejne atrakcje. To m.in. spotkanie z policyjnym przewodnikiem psów służbowych i jego podopiecznym psem Roki, a także z funkcjonariuszami dolnośląskiego Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji.

Chłopcu cały czas towarzyszył przyjaciel dzieci Komisarz Lew. Wizyta na Dolnym Śląsku była dla Kacpra okazją do obejrzenia też policyjnego radiowozu i przejechania się nim. Spełniając marzenie Kacpra, wywołaliśmy uśmiech na jego buzi, a spotkanie z dolnośląskimi policjantami będzie dla niego niezapomnianym przeżyciem.
 

asp. szt. Paweł Petrykowski

Galeria