Ta strona używa plików cookie!
close

Siedział na marihuanie, a pod siedzeniem ukrył metamfetaminę - legniccy policjanci zatrzymali 26-latka

Data dodania: 5 sierpnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę siedzącego w pojeździe marki renault w Legnicy. Kiedy funkcjonariusze otworzyli drzwi pojazdu, aby wylegitymować 26-latka poczuli unoszącą się woń marihuany. Podczas przeszukania pojazdu okazało się, że mężczyzna siedzi na marihuanie, a pod siedzeniem ukrył kilka działek metamfetaminy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy kilka minut po północy na Placu Kardynała Wyszyńskiego zauważyli mężczyznę, który siedział w pojeździe marki  renault. Mężczyzna na widok policjantów zaczął się kręcić i zachowywać nerwowo. Policjanci postanowili go wylegitymować.  
 
Podczas  kontroli dokumentów 26-latka funkcjonariusze poczuli unoszący się charakterystyczny zapach marihuany. Mundurowi poprosili legniczanina, żeby wysiadł z pojazdu. Kiedy mężczyzna wstawał policjant zauważył, że na siedzeniu, gdzie wcześniej siedział 26-latek leży marihuana. Funkcjonariusze mając podejrzenia, że w pojeździe może znajdować się więcej narkotyków dokonali dokładnego przeszukania auta. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze znaleźli pod siedzeniem ukryty woreczek z zawartością metamfetaminy. 26-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.
 
Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Krzysztof Zaporowski
 
Źródło: KMP w Legnicy
mł.asp. Jagoda Ekiert 

 

Powiązane wiadomości