Ta strona używa plików cookie!
close

Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Polkowiccy policjanci szukają sprawców kradzieży

Data dodania: 2 czerwca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Polkowice

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach szukają sprawców kradzieży biżuterii. Mężczyźni wykorzystując nieuwagę właściciela domu zabrali biżuterię o wartości ponad 8 tysięcy złotych. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby przedstawione na portretach pamięciowych, prosimy o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło w jednym z domów na terenie gminy Gaworzyce. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę właściciela nieruchomości ukradli m.in. łańcuszki, pierścionki, bransoletę oraz medaliki, których wartość oszacowano na kwotę ponad 8 tysięcy złotych.

Na podstawie zebranych w tej sprawie materiałów opracowano portrety pamięciowe sprawców. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby przedstawione na portretach pamięciowych prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach przy ulicy Legnickiej 15 lub najbliższą jednostką policji. Informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanych mężczyzn, można również przekazać telefonicznie pod numerem Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach: 76-846-33-00.

kom. Kamil Rynkiewicz

KPP w Polkowicach
st. sierż. Przemysław Rybikowski
tel. 76 846 33 46, 600-229-096

 

 

Galeria