Ta strona używa plików cookie!
close

Rowerem na Szrenicę pod hasłem „Pokonaj siebie, pomóż innym”

Data dodania: 13 czerwca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci z patrolu rowerowego – asp. szt. Dariusz Barczyński oraz st. post. Mateusz Caban wzięli udział w kolejnej edycji imprezy - Rowerem Na Szrenicę, która odbyła się pod hasłem „Pokonaj siebie, pomóż innym”. Na 130 uczestników, którzy dotarli do mety asp. szt. Dariusz Barczyński zajął w klasyfikacji ogólnej 23 miejsce, a wiekowej - 8. Impreza ta miała charakter charytatywny, a zysk z niej ma zostać przeznaczony na stypendia naukowe dla uzdolnionych dzieci ze szkół gminnych, których sytuacja materialna rodziców nie pozwala na ich dalsze kształcenie.

 Wyścig odbył się w dniu 10 czerwca br, a udział w nim wzięło 180 uczestników, z czego cel osiągnęło 130 kolarzy. Policjant Dariusz Barczyński wjechał na Szrenicę ( 1362 n.p.m) jako 23, natomiast w klasyfikacji wiekowej zajął 8 miejsce. Impreza ta miała charakter charytatywny, a zysk z niej ma zostać przeznaczony na stypendia naukowe dla uzdolnionych dzieci ze szkół gminnych, których sytuacja materialna rodziców nie pozwala na ich dalsze kształcenie. Jej celem jest też popularyzacja kolarstwa jako powszechnej formy aktywności, promocja walorów turystycznych miasta Szklarska Poręba i okolic, zachęcenie do aktywnych form wypoczynku, rekreacji i sportu.

Wszyscy uczestnicy, którzy wjechali na Szrenicę otrzymali pamiątkowy medal i specjalnie zaprojektowany na tę okazję t-shirt. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych zostali wyróżnieni pucharami.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 – 580 – 490

 

Galeria

Powiązane wiadomości