Ta strona używa plików cookie!
close

Przyjdź i oddaj krew – Ty też możesz pomóc

Data dodania: 11 września 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

Już w najbliższy piątek możesz pomóc innym oddając krew. Policjanci właśnie w ten dzień przygotowali kolejną już akcję na rzecz osób potrzebujących. Profesjonalną obsługę przy pobieraniu krwi zapewni personel medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu z ulicy Czerwonego Krzyża. Serdecznie zapraszamy.

Honorowi dawcy z Klubu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu serdecznie zapraszają 13 września br. do akcji oddawania krwi. Przeprowadzona zostanie ona w pomieszczeniach Klubu przy pl. Muzealnym 16, w godz. od 8.30 do 12.30.

Dotychczasowe akcje poboru krwi w Klubie Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno w środowisku policyjnym, jak również pracowników sądów i prokuratur. Każdorazowo przy okazji organizowanych akcji pozyskiwanych jest od kilku do kilkunastu nowych krwiodawców.

To kolejna już w tym roku akcja zorganizowana w pomieszczeniach Klubu przy KWP we Wrocławiu.
Warto zaznaczyć, że funkcjonariusze oraz pracownicy Policji oddają krew nie tylko podczas akcji organizowanych przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KWP we Wrocławiu, ale również podczas innych tego typu przedsięwzięć. Do akcji zaproszeni zostali koledzy z Dolnośląskiej Sekcji IPA oraz Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.

Zarząd Klubu HDK - PCK przy Komendzie Wojewódzkiej Policji serdecznie dziękuje wszystkim krwiodawcom, którzy uczestniczyli w dotychczas organizowanych akcjach i zaprasza do dalszej współpracy.

Pamiętaj!

13 września 2019 roku od godz. 8.30 do 12.30 oddając krew możesz komuś pomóc.

sierż. szt. Przemysław Ratajczyk

Powiązane wiadomości