Ta strona używa plików cookie!
close

Przyjdź i oddaj krew – Ty też możesz pomóc

Data dodania: 7 czerwca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

W najbliższy piątek możesz przyjść i oddać krew. Policjanci właśnie na ten dzień przygotowali kolejną akcję na rzecz osób potrzebujących. Obsługę przy pobieraniu krwi zapewni bardzo miły personel medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu z ulicy Czerwonego Krzyża.

Honorowi dawcy z klubu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu serdecznie zapraszają 8 czerwca br. do akcji oddawania krwi. Przeprowadzona zostanie ona w pomieszczeniach klubu przy pl. Muzealnym 16, na I piętrze, w godz. od 8.30 do 12.30.

Dotychczasowe akcje poboru krwi w Klubie Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno w środowisku policyjnym, jak również pracowników sądów i prokuratur. Każdorazowo przy okazji organizowanych akcji pozyskiwanych jest od kilku do kilkunastu nowych krwiodawców.

To kolejna już w tym roku akcja zorganizowana w pomieszczeniach klubu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Jednak funkcjonariusze oraz pracownicy Policji oddają krew nie tylko podczas tego rodzaju akcji, ale również podczas innych przedsięwzięć, w tym na hasło „Ratunek”. Do akcji zaproszeni zostali koledzy z Dolnośląskiej Sekcji IPA oraz Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.

Zarząd Klubu HDK - PCK przy Komendzie Wojewódzkiej Policji serdecznie dziękuje wszystkim krwiodawcom, którzy uczestniczyli w dotychczas organizowanych akcjach i zaprasza do dalszej współpracy.

Pamiętaj ! 8 czerwca 2018 roku od godz. 8.30 do 12.30 oddając krew możesz komuś pomóc.

kom. Kamil Rynkiewicz