Ta strona używa plików cookie!
close

Przewoziła kilkaset porcji amfetaminy - kobieta wpadła w ręce policjantów podczas kontroli drogowej

Data dodania: 5 lipca 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić kobiecie, zatrzymanej przez jeleniogórskich policjantów, a podejrzanej o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podejrzana wpadła podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli ukrytą w saszetce amfetaminę, z której można było uzyskać blisko 400 porcji handlowych. O dalszym losie zatrzymanej zdecyduje teraz sąd.

Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, w wyniku prowadzonych działań, zatrzymali 26 - letnią kobietę, podejrzaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Do zdarzenia doszło 3 lipca br. w Jeleniej Górze, po tym jak policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Seat. W trakcie czynności okazało się, że pasażerka w saszetce posiada narkotyki. W worku foliowym policjanci znaleźli amfetaminę, z której można uzyskać blisko 400 porcji handlowych. Kobieta posiadała też również marihuanę.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają czy kobieta zajmowała się ich dystrybucją.

Teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, podejrzanej może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd.

asp. szt. Paweł Petrykowski

(źródło – KMP Jelenia Góra)