Ta strona używa plików cookie!
close

Przeszedł po aucie i uszkodził karoserię. Został zatrzymany przez policjantów

Data dodania: 2 lipca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia mienia w Karpaczu. Wandal przeszedł się po jednym z pojazdów zaparkowanych w centrum miasta. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 2500 zł. Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  z komisariatu w Karpaczu zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o uszkodzenie mienia.

Do zdarzenia doszło w nocy 20 czerwca br.  na jednej z ulic w Karpaczu.  Mężczyzna wracając z imprezy, przeszedł się po jednym z pojazdów zaparkowanych w centrum miasta. Swoim działaniem  spowodował straty w wysokości 2500 zł.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizując  nagrania z kamer monitoringu, zatrzymali 21-latka jako podejrzewanego o ten czyn.

Zatrzymany nie potrafił wyjaśnić dlaczego dopuścił się tego czynu. Za uszkodzenie mienia grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 – 580 – 490