Ta strona używa plików cookie!
close

Przedszkolaki z świątecznymi życzeniami u jaworskich policjantów

Data dodania: 24 grudnia 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Jawor

Z niecodzienną wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze pojawiły się „Milusie” z Przedszkola nr 2. Dzieci wprowadziły w jednostce świąteczny nastrój śpiewając z zapałem kolędę. Po wzajemnych życzeniach mili goście otrzymali od policjantów słodki poczęstunek oraz przysłowiową „garść” informacji o bezpieczeństwie, w tym wyjątkowym okresie.

Do Komendy Powiatowej Policji w Jaworze zawitali mili goście – dzieci z Przedszkola nr 2 w Jaworze wraz z wychowawczyniami.  „Milusie” w prezencie dla jaworskich stróżów prawa, w podziękowaniu za ich trudną służbę przyniosły własnoręcznie wykonaną, bożonarodzeniową kartkę. Nie zapomniały również o kolędzie, której dźwięki rozbrzmiewające w jaworskiej jednostce policji wprowadziły świąteczny nastrój. Następnie goście złożyli życzenia dla wszystkich policjantów: zdrowia, szczęścia no i jak najwięcej złapanych przestępców.

Podczas spotkania nie obyło się bez słodkiego poczęstunku oraz przekazania przybyłym dzieciom podstawowych informacji na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa w tym szczególnym, świątecznym czasie.

Źródło: KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Sekcja Prasowa KWP we Wrocławiu

 

Galeria